Projekt ALIEN DNA vznikl na konci roku 2003. Značku charakterizuje originální design, ve kterém se mísí vlivy komiksu, urban street art, kyberpunku a free tekno kultury. Vytváříme kolekce oblečení a doplňky pro volný čas s různými grafickými motivy. Nabízíme především trika s potiskem a kvalitní mikiny, vlastní – tuzemské výroby. K potisku textilu používáme sice nejpracnější, zato však nejkvalitnější technologii sítotisku, tedy žádné nažehlováky a podobné kompromisy, ale skutečná ruční práce a přímý tisk barvou, jehož stálost vám můžeme stoprocentně garantovat.
Hlavním designérem ALIEN DNA je zakládající člen, dj a výtvarník soundsystému CIRKUS ALIEN. Na vizuální podobě jeho akcí se podílí až do dnešní doby.

Naše produkty lze zakoupit prostřednictvím e-shopu a také v kamenném obchodě ALIEN DNA streetwear shop v Praze 3, Seifertova ul. 24.  V jeho sortimentu najdete kromě triček a mikin také kalhoty, sukně, čepice, nášivky, polštáře, tašky, pásky, ponožky a další doplňky z naší dílny, ale i od jiných nezávislých značek, tvůrců nebo sound systémů z České rep. a Evropy.

Součástí nabídky ALIEN DNA jsou také vinyly s elektronickou hudbou nejen pro djs, novinky, represy, většinou od českých producentů. Žánry tribe, hardtek, breakbeat, drum n bass.

Další značky v našem shopu:
LOCATION /UK/: bundy a doplňky, BLACKQIREX /IT/: trika, mikiny, doplňky, BOLD ponožky, DIRECTIONS /UK/: barvy na vlasy


ALIEN DNA STREETWEAR SHOP / SEIFERTOVA 24, PRAHA 3 ŽIŽKOV / CZECH REPUBLIC